Kullanım Koşulları

İçerikler

Mavihap.com sitesinde bulunan içerikler sanat, sağlık ve genel kültür alanlarında yazılmıştır.

Linkler

Sitemizde bulunan linkler kaynak vermek amacıyla eklenmiştir ve bu linkleri ziyaret etmek tamamen kullanıcının insiyatifindedir. Sitemizdeki linklere tıkladıktan sona doğacak herhangi bir sorundan mavihap sorumlu tutulamaz.

İçerik Kullanımı

Mavihap tarafından yayımlanan içeriklerin başka sitelerde kaynak olarak kullanılması kullanım koşulları sağlandığı sürece uygundur. Fakat içeriklerimizin kullanılması izni sadece ticari olmayan amaçlar için geçerlidir.

Kullanım Koşulları

  • Sitemizdeki içerikler doğrudan kopyalanamaz fakat burada yer alan bilgi ve görseller atıfta bulunularak kullanılabilir.
  • Basılı veya basılı olmayan her türlü kullanımda mavihap kaynak olarak gösterilmelidir.
  • Sitemizde yer alan bilgi veya materyaller kullanıldığı durumda aşağıdaki atıf türlerinden biri kullanılmak zorundadır:
    • Kaynak: mavihap.com
    • Bu yazı mavihap.com‘dan derlenmiştir.
    • Veya konu ile ilgili anahtar kelimede mavihap’ın internet sitesine link verebilirsiniz.

Eğer yukarıdaki koşulları sağlamadan ve kaynak göstermeden içerikleri kopyalarsanız mavihap ekibi olarak her türlü yasal hakkımızı saklı tutarız. Sitemizdeki bütün içerikler mavihap markası altında korunmaktadır.

Sitemizde yer alan kaynakların size ait olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. İletişim sayfası altından iletişim formunu doldurabilir veya aşağıda yer alan adrese mail atabilirsiniz.

İletişim adresi: [email protected]