Hakkımızda

Mavihap, sanat, sağlık ve genel kültür kategorileri başta olmak üzere birçok alanda araştırmalar yapıp ziyaretçileri ile paylaşımda bulunan bir sosyal paylaşım platformudur. 2020 Nisan ayında 3 kişilik kurucu ekibiyle kurulan Mavihap bünyesinde 2 yazar 1 de editör bulunmaktadır. Dilerseniz kurucu kadromuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için künye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazarlarımız sanat ve sağlık alanında lisans eğitimine sahip olup yetkin araştırma becerileri ile farklı konularda detaylı araştırmalar yapıp sizlere kaliteli ve bilgilendirici içerikler sunmak için çalışmaktadır. Bu içerikler aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızda da paylaşılırken, farklı platformlarda içerik üretmek isteyen ve bu içeriklerini insanlarla ücretsiz bir şekilde paylaşmak isteyen Mavihap kullanıcıları da isterlerse gönüllü içerik üreticisi olabilirler. Böylece internet ortamındaki bilgi üretiminde rol alıp, yazılarının da bir internet sitesinde paylaşılmasını ve farklı okuyucular tarafından okunmasını sağlayabilirler. Ayrıca cv’lerinde ve çalışmalarında mavihap sitesindeki yazılarını kaynak olarak göstererek bir adım öne geçebilirler. Sitemizde yazar olmanın bir diğer avantajı ise biyografi kısmında kendi internet sitenize ve sosyal medya hesaplarına link verme özgürlüğüdür. Yazılarınızı okuyup sizi daha yakından tanımak isteyen veya sizinle görüşmek isteyen şahıs ve kurumlar bu kanallar aracılığıyla sizinle iletişime geçebilecektir.  

Mavihap sitesindeki bilgileri ve materyalleri kendi sitenizde veya içeriklerinizde kullanmak için kullanım koşulları sayfasını ziyaret etmeyi ve orada yer alan bilgileri okumayı unutmayın. Aksi taktirde doğacak herhangi bir telif hakkı sorumluluğu kullanıcılarımıza aittir.  

Bizimle iletişim kurmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.  

Mavihap.com ekibi